مزایای پیامک در کلینیک های زیبایی پوست و مو

مزایای پیامک در کلینیک های زیبایی پوست و مو
19 اردیبهشت 1395
15:55

امروزه افراد نسبت به گذشته به زیبایی پوست و موی خود اهمیت بیشتری می دهند,میزان رجوع افراد به کلینیک های زیبایی روز به روز بیشتر می شود و جستجوی افراد در اینترنت و مجلات برای آگاهی بیشتر از راه های مراقبت از پوست و مو افزایش یافته است.اگر صاحب کلینیک زیبایی پوست و مو هستید حتما تا به حال با تبلیغات فراوان سایر کلینیک ها برای جذب مراجعین روبه رو شده اید.تبلیغاتی که به وفور در روزنامه ها,سایت ها و...مشاهده می شود و هر یک برای جذب مراجعین بیشتر در تلاشند تا راه های نوینی را به کار گیرند. در کلینیک های زیبایی پیاده سازی تبلیغات تاثیرگذار از اهمیت ویژه ای برخوردار است.چه بسا می توان با اجرای تبلیغات هوشمند افرادی را که تا پیش از این تصمیمی برای استفاده از خدمات بهداشتی درمانی نداشته اند را برای رجوع به کلینیک ترغیب کرد.در این مقاله بررسی خواهیم کرد که استفاده از پنل پیامک در کلینیک های زیبایی پوست و مو چگونه می تواند به معرفی بهینه کلینیک و جذب مراجعین بالاتر کمک کند.

تبلیغات گسترده و هدف دار

فعالیت در کلینیک های زیبایی از جمله مشاغلی هستند که اطلاع رسانی در آن باید در محدوده مکانی مشخص و با هدف گیری جامعه آماری خاصی صورت گیرد.مشتریان شما عمدتا بانوانی خواهند بود که در محدوده کلینیک ساکن هستند.بنابراین تبلیغات در وهله اول باید بانوان نزدیک به محدوده شما را شناسایی کند.

تنها راه و البته بهترین راه شناسایی هدفمند بازار هدف پنل پیامک می باشد.استفاده از پنل پیامک به شما دو امکان منحصر به فرد ارائه می کند:

  • تبلیغات خود را بر اساس جنسیت ارسال می کنید و بدین ترتیب تاثیر تبلیغات را دوچندان می سازید.
  • پیامک ها را بر اساس کد پستی ارسال می کنید,این بدان معناست که می تواند در دوره های اول تبلیغات ابتدا پیامک ها را برای کسانی ارسال کنید که در منطقه مورد نظر شما ساکن هستند. این دو قابلیت سبب می شود تا بازدهی تبلیغات پیامکی نسبت به سایر ابزارها با اختلاف چشمگیری بالاتر باشد و به شما امکان می دهد تا ظرف مدت کوتاهی مراجعین خود را افزایش دهید.

نوبت دهی پیامکی

در کلینیک های زیبایی اولویت افراد در انتخاب را کیفیت خدمات ارائه شده تعیین می کند.برای مراجعین بسیار اهمیت دارد که شما برای وقت و رضایت آنها اهمیت قائل شوید.شما با نصب پنل پیامک می تواند قابلیت نوبت دهی پیامکی را نیز برای کلینیک خود فعال کنید.بدین ترتیب افراد می توانند به سهولت هر چه تمام تر از طریق تلفن همراه خود وقت رزرو کنند.همچنین این قابلیت موجب کاهش هزینه برقراری تماس تلفنی,کاهش حجم کاری و افزایش رضایت مراجعین خواهد شد.

نکات پیامکی

یکی دیگر از راه های خلاقانه و جالب توجه در جذب مراجع بیشتر امکان عضویت در خبرنامه پیامکی است.شما می توانید به علاقه مندان امکان دهید تا در خبرنامه پیامکی شما عضو شوند و روزانه  نکات مفیدی در مورد راه های زیبایی و مراقبت از پوست و مو دریافت کنند.مطمئنا دریافت نکات ظریف از طرف یک منبع قابل اعتماد برای افراد جالب توجه خواهد بود و بسیاری را به مراجعه به کلینیک و بهره گیری از مشاوره های تخصصی سوق می دهد.از آنجا که عمده مراجعین کلینیک های زیبایی پوست و مو را جوانان تشکیل می دهند,بهره گیری از ابزارهای مورد علاقه جوانان در جذب آنها اهمیت فراوانی دارد.اکثر قریب به اتفاق جوانان امکان تعامل و بهره گیری از خدمات از طریق تلفن همراه را به دلیل دسترسی گسترده و سادگی و سرعت آن ترجیح می دهند.مطمئنا ارائه خدمات پیامکی نیز مورد استقبال این قشر قرار خواهد گرفت. سعی ما بر این است تا  با ارائه خدمات پیامکی برتر راه شما در جذب مشتری و کسب درآمد بیشتر را هموار سازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دسته ها: وبلاگ

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.